Budem šéfkuchárka!

Hviezda Zakázanej lásky HAZAL KAYA sa chystá do školy pre šéfkuchárov, aby si mohla  otvoriť vlastnú reštauráciu. Bude sa musieť vzdať hrania v seriáloch.
Hazal Kaya
Zakázaná láska, neskôr Feriha, teraz Maral – tieto seriály urobili z Hazal jednu z najväčších tureckých hviezd. Kráska s pohľadom lane (hazal inak v preklade znamená laň) pritom v každom z nich vyfasovala rolu dobrého dievčaťa. „Asi som taký typ, možno ma ľudia tak vnímajú. A hoci mám rada takéto postavy, už by som si rada vyskúšala aj niečo iné. Za tie roky som sa už naučila, že i takéto sladké dievčatá vedia byť poriadne kruté,“ zdôverila sa pred pár dňami tureckému časopisu pre ženy. Zároveň zrekapitulovala svoj život po Ferihe. „Za tých 5 rokov sa veľa vecí zmenilo. Hľadala som odpovede na otázky o sebe, svojom živote a svojej práci. Teraz prichádza čas na radikálne rozhodnutia,“  naznačila herečka.

Rozumiem Culkinovi!
Hazal sa stala hviezdou už pred osemnástkou a dobre si uvedomuje, že začať kariéru v takom mladom veku je veľké riziko. „Hrozí, že sa toho rýchlo presýtite. Ako napríklad Macaulay Culkin. Chápem, prečo už nikde nehrá. Človek sa unaví zo státia pred kamerou. Na taký mladý vek je to až príliš veľa pozornosti a príliš veľa očakávaní... A keď o vás ľudia neskôr stratia záujem, vy stále čakáte, že vás budú chcieť,“ priznala herečka, ktorá čo do skúseností už dávno predbehla svojich rovesníkov. „Vidíte veci, ktoré by ste ešte vôbec nemali vnímať. Myslím tým psychicky náročné veci... Počas vysokej školy som cítila, že som stále na bezpečnej ceste, dodnes mi zostali kamaráti z tých čias. Neskôr som sa už novým priateľstvám bránila, lebo som sa bála, že mi ublížia.“ Napriek tomu sa jej podarilo stretnúť lásku – už dva roky tvorí pár s producentom Alim Atayom. A hoci sa už viackrát objavili správy o ich rozchode, herečka to komentuje s úsmevom. „Medzi nami je všetko v poriadku. Nezaujíma nás, čo sa o nás píše a kto si čo myslí, lebo vieme, aká je pravda.“
Zakázaná láska
Chystá si zadné dvierka?
Najnovšie herečka šokovala svojich fanúšikov správou, že sa chystá otvoriť si vlastnú reštauráciu. „Najprv musím dokončiť školu, ktorú som kvôli nakrúcaniu musela prerušiť. Navštevovala som Akadémiu kuchárskeho umenia, aby som sa stala profesionálnou šéfkuchárkou. Na hodiny som však často chodila nevyspatá a bála som sa, aby som niekomu neublížila. Plyn, oheň, nože – v kuchyni máte kopec nebezpečných vecí... No myslím, že sa do školy veľmi skoro vrátim. Mrzí ma, že som ju nedokončila.“ A po jej skončení plánuje otvoriť reštauráciu, kde by ponúkla fúziu tureckej a zahraničných kuchýň. Herectva sa však určite nevzdá. „Hrať budem aj naďalej!“ uistila svojich fanúšikov.

Zdroj: Eurotelevízia