O ČOM SA HOVORÍ

Moje súkromie? Mexická telenovela!

Vraví, že za posledné roky toho prežila naozaj dosť. A keď mala pocit, že si s tým už nevie dať rady, šla k veštici. „Možno preto zvládam svoj život tak, ako ho zvládam,“ prezradila KAMILA MAGÁLOVÁ. „Vidím totiž východisko z tejto situácie a viem, že sa oplatí ďalej žiť a bojovať.“ Na narodeniny si darovala už druhú knihu.

Nielen to o sebe povedala v knihe rozhovorov – Kamila Magálová Do voza aj do koča. Keď sme už pri tom tých kartách, kryštáľových guliach a horoskopoch, knihe tiež spomína, že až po štyridsiatich dvoch rokoch manželsta zistila, že Škorpión (jej znamenie) s Vodnárom (jej exmanžel) vôbec nejdú dokopy. Herečka si knihu darovala k 63 narodeninám (16.11), čo sa stalo už druhý raz v jej živote: svoju prvú autobiografiu Kamila krstila na svoju šesťdesiatku.
V tom čase žila v kaštieli – v hoteli Kamila na Čiernej vode, bola vydatá a svoje manželstvo označovala za spokojné. V novej knihe tvrdí, že sa mala rozviesť už dávno.
„Udržiavať manželstvo len kvôli deťom je zničujúce. Zistila som, že muža, s ktorým som žila vyše štyridsať rokov som vlastne vôbec nepoznala.“ Vraj niekedy to funguje, aj keď to nefunguje, takže svoj rodinný život prezentovala ako normálny.

 


Samota? Ok, len nie večne

V čase vzniku novej knihy sa z domu na Čiernej vode, kde žila s exmanželom sťahovala preč, do nového domu, ktorý už patrí len jej. „Rada bývam sama, ale samota určite nie je to, čo by som chcela, aby trvalo večne,“ priznáva v knihe, kde svoje súkromie vtipne označuje za horor a mexickú telenovelu súčasne. No, ako vraví, dúfa, že ju ešte postretne nie čo dobré.
A čo robí Kamila Magálová, herečka a súčasne naša najznámejšia televízna kuchárka, keď má voľný deň? Číta si, pozerá telku a ako inak, varí. „Milujem cestoviny, vyrábam si ich sama a varím ich na rôzne spôsoby, aj keď viem, že sa z nich priberá. Ale viem sa potešiť aj mäskom. Milujem prerastený bôčik, Mňam!“ A má rada i huspeninu a chlieb s masťou je jej naobľúbenejšie jedlo. No a keď je tá masť s oškvarkami, je to priam dokonalé. „Som pôžitkárka, dokonca, keď večer zaspávam, predstavujem si, aké raňajky si ráno spravím a celú noc sa na ne teším.“


Autor: Silvia Lispuchová
Foto: Egon Ebs