Bocian opäť na ceste

Rok po narodení rozkošného Georgea je kráľovský pár opäť „v tom“, a tentoraz to má byť DIEVČA. Princ William a vojvodkyňa Kate budú mať podľa veštkyne až štyri deti!

Kráľovná a členovia oboch rodín s potešením prijali správu, že ich kráľovské výsosti očakávajú svoje druhé dieťa – tak pred pár dňami znelo oficiálne vyhlásenie Buckinghamského paláca. O čom sa šepkalo už dlhšie, konečne nabralo reálne kontúry.

Princ William a vojvodkyňa Kate

Všetko to odštartovala fotografia
Britskí novinári už niekoľko týždňov rozoberali možný druhý stav vojvodkyne z Cambridgea. Prezradila ju totiž fotografia zo začiatku júla z tenisového finále vo Wimbledone, keď sa Kate Middleton (32) nedopatrením chytila za bruško. Nezaháľali ani stávkari, ktorí okamžite po jej uverejnení začali prijímať stávky. Kurz bol spočiatku 1:10, po pár týždňoch stúpol na 50:50. Hladinu bulváru rozvírila aj vojvodkynina „dobrá“ priateľka Jessica Hay (32), ktorá si pred pár týždňami pustila ústa na špacír a prezradila bulváru, že Kate je „v radostnom očakávaní“. „Jej tvár sa zaokrúhlila a opäť si začala natáčať vlasy – presne, ako to bolo pri prvom tehotenstve so synom Georgeom (1),“ vyhlásila Hay. Novinárom taktiež bez okolkov oznámila, že vojvodkyňa s manželom Williamom (32) očakávajú dievčatko.

Nevoľnosti ju ani tentoraz neobišli
Možno Kate tajne dúfala, že druhé tehotenstvo bude menej problémové – pri prvom trpela závažnými rannými nevoľnosťami, nad ktorými sa snažila vyhrať hypnózou – no nestalo sa tak. Nechutenstvom a stratou hmotnosti trpí aj tentokrát. Zrušila dokonca niekoľko oficiálnych návštev, ktoré mala absolvovať po boku svojho manžela. „Už opäť veľmi schudla a vyzerá ako špáradlo,“ prezradil zdroj z paláca. Kráľovská rodina sa zatiaľ zdržuje v Kensingtonskom paláci v Londýne, no onedlho by sa mala presťahovať do domu v Norfolku, ktorý prednedávnom podstúpil kompletnú rekonštrukciu. William tak bude mať bližšie k milujúcej manželke a k synovi, keďže momentálne pracuje ako pilot na základni v Cambridge, ktorá je len hodinu cesty od Norfolku.

Princ William a vojvodkyňa Kate

S príchuťou tajomna
Okolo kráľovskej rodiny sa odjakživa motali rôzni „radcovia“ – numerológovia či astrológovia. Najviac k nim inklinovala princezná Diana, ktorú mnohí považovali za citovo nevyrovnanú a hľadajúcu útechu aspoň vo 
veštbách. Jej bývalá veštkyňa Sally Morgan pred pätnástimi mesiacmi časopisu Now prezradila, že Kate síce mala veľmi ťažké tehotenstvo, no opäť porodí v roku 2015. A podobne ako kráľovná Alžbeta II., dočká sa až štyroch potomkov.

Tehotnú vojvodkyňu prezradila fotografia z Wimbledonu, na ktorej sa drží za bruško KATE A WILLIAM očakávajú svojho druhého potomka. Ročnému GEORGEOVI by mala pribudnúť sestrička v apríli

Zdroj: Eurotelevízia