Posily v Paneláku


Zoznámte sa s novými tvárami, ktoré to roztočia v ďalšej sérii PANELÁKA. Pribudnú nový lámač ženských sŕdc i sexi barmanka.


Pomôže Hoffe zabudnúť?
Čestný, charizmatický, milý, doslova zosobnenie dobra – taký je Albert Bárta, mladý vyšetrovateľ, ktorý sa snaží odhaliť vraha Jakuba Švehlu. V práci je poctivý, svedomitý a nevyužíva žiadne nekalé praktiky. A v súkromí je to slobodný otec malého syna. No vie byť aj romantický, šarmantný džentlmen a osamelé noci často trávi s gitarou. Konkurz na Alberta Bártu vyhral 28-ročný herec JURAJ BAČA (nemýliť si so známym športovcom!), ktorý svojím talentom presvedčil aj Zuzanu Fialovú. A jej názor bol veľmi dôležitý, keďže zo sympatického blondiaka sa postupne vykľuje jej seriálový partner.

Juraj Bača

Ďalšia blondínka v bare
Keďže Imro nakoniec získal post starostu Lozorna, nemôže sa naďalej venovať baru, a tak Angie a Denisa zoberú na výpomoc novú barmanku. V bare to poriadne ožije. Blondínka Ruženka je totiž veľmi bláznivé mladé dievča. Vždy optimisticky naladené, usmievavé, urečnené a milé – také zlatíčko. Ruženku hrá DOMINIKA RICHTEROVÁ (23), ktorú sa objavila už v Horúcej krvi a v komediálnom seriáli Hlavne, že sa máme radi. V skutočnosti tvorí pár s ďalším panelákovým nováčikom Jurajom Bačom.

Dominika Richterová

Zdroj: Eurotelevízia